Timur Sirghi

Timur Sirghi
Medical Coordinator

Poznajcie Timura Sirghiego, który wnosi znaczne doświadczenie w dziedzinie przywództwa. Pełniąc funkcje lidera zespołu sprzedaży w renomowanych instytucjach takich jak Plus Clinic i Hair Port Clinic, zdobył wszechstronną wiedzę z zakresu sprzedaży bezpośredniej, zarządzania marketingiem, sprzedaży międzynarodowej oraz obsługi klienta.

Podczas swojej pracy jako menedżer sprzedaży międzynarodowej w ARB Global Travel & Healthcare miał okazję współpracować z różnorodnymi kulturami i kierować wielojęzycznymi zespołami. Jego biegłość w językach takich jak rosyjski, rumuński i angielski, w połączeniu z umiejętnościami współpracy i negocjacji, umożliwiła mu skuteczne kierowanie.

Jego doświadczenie w sektorach zdrowia, turystyki i estetyki pozwoliło mu przyjąć usługowe podejście skoncentrowane na satysfakcji klienta i efektywnym zarządzaniu projektami. Dodatkowo posiada ekspertyzę w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej, marketingu i rozwoju biznesu.

Jako część zespołu Firma Clinic Turkey, kontynuuje realizację naszej misji, polegającej na udzielaniu wsparcia międzynarodowym pacjentom szukającym leczenia w Turcji. Wykorzystując swoje umiejętności współpracy i przywództwa, dąży do dalszego sukcesu w sektorach zdrowia i turystyki.